Кошик
32 відгуків
+38 067 738 90 50
+38 067 738 90 50
Коммерческий директор
+38 066 672 68 78
Менеджер
GRANITUKR.COM.UA

Гранітна бруківка різних розмірів та кольорів!

Наше підприємство виробляє гранітну бруківку колоту, пиляну і пилено-колоту, тротуарні та облицювальні плити, плити мощення, бордюр гранітний, сходи з граніту, гранітні стільниці, пам'ятники, гранітні сляби, декоративну плиту з колотою фактурою «Скеля» та іншу продукцію з натурального граніту українських родовищ. Доставка готової продукції до покупця здійснюється залізничним або автомобільним транспортом. Весь камінь з власних кар'єрів компанії відповідає першому класу норм радіологічної безпеки, що дозволяє використовувати його без обмежень як для внутрішніх ,так і для зовнішніх робіт.
Природний граніт нерозривно пов'язаний з історією європейського будівництва і несе в собі основні ознаки традицій і респектабельності. При цьому оптимальне співвідношення ціни та якості, необмежений термін служби, міцність і естетичність природного граніту, ставлять його на перше місце серед матеріалів для мощення і ландшафтного дизайну.Граніт довговічний. Термін служби мощених мостових обчислюється століттями. Вони протистоять механічним навантаженням, вібрації, руйнівній дії атмосферних явищ і температурних циклів. Бруківка не вбирає в себе вологу, бензин, хімічні розчини. Вона має інертним хімічним складом. Укладений по безцементні технології килим з бруківки вільно пропускає атмосферні опади, не вимагає точного дотримання ухилів. Після проведення ремонту інженерних комунікацій під бруківкою покриття легко відновлюється до початкового виду.
Граніт економічний. Гранітне покриття практично не вимагає ремонту. Зміст покриття з природного каменю обходиться в 7-8 разів дешевше, ніж покриття з асфальту або бетону.
Граніт аристократичний. Більшість людей асоціюють бруківку з натурального каменю з благородної старовини. Саме з брукованими дорогами проносилися золочені карети королів, лицарі поспішали на побачення до дами свого серця, а воїни вирушали в походи.
Граніт екологічний. На відміну від асфальтових покриттів, вона не відноситься до групи канцерогенних матеріалів.
Якщо розкласти вартість гранітної бруківки на термін експлуатації, вигода очевидна, так як при якісній укладанні реалізується принцип «зробив і забув», не кажучи вже про питання архітектури, естетичності і престижу.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці: